Saç Dökülmesini Engelleyici 7 Besin

Saç Dökülmesini Engelleyici 7 Besin

Yazar: Cüneyt Okunma Sayısı: 278 Yayın Tarihi: 18 Jun 2017 Yorum 0

İçerdikleri yüksek oranda B6 vitamini ve folat sayesinde tam tahıllar, kandaki oksijenlenmeyi arttırarak saç köklerini besler, saçların daha hızlı uzamasını ve daha güçlü olmasını sağlarlar.

Devamı..!

GERÇEK ZEYTİNYAĞI  VE SAHTEKARLIKLAR NELERDİR?

GERÇEK ZEYTİNYAĞI VE SAHTEKARLIKLAR NELERDİR?

Yazar: Editör Okunma Sayısı: 454 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Zeytinyağı sıvı yağ grubunun icersinde hangi sivi yağ ile karışım yaparsaniź yapin her zaman karişım yağ da olsa kapak açıldiğında üstte zeytınyaği durur dolayısiyla siz karışımli yağ almiş olsanız bile zeytinyağıkokusu alirsınız. Ve farketmeden fiyat ucuzluğu sizi cezbeder.

Devamı..!

Organik ve Doğal Arasındaki Fark Nedir ?

Organik ve Doğal Arasındaki Fark Nedir ?

Yazar: Editör Okunma Sayısı: 695 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Günümüz gıdalarında çıkan birçok haberden sonra iyice doğala, organiğe yöneldik. GDO'lu ürünler bir yanda, kanserojen diye adlandırılan ürünler ise başka bir yanda. İnsanın iyice kafası karışıyor haklı olarak. Bunların haricinde ise belki de en önemlisi, herkesin kafasını bir hayli kurcalayan bir konu da; "Organik nedir, doğal nedir?" sorularıdır. Çoğu market ürünlerinde bile kocaman kocaman yazan doğal hatta organik kelimeleri ne anlama geliyor? Her doğal ürün aynı zamanda bir organik ürün müdür? Tüm bu soruların cevaplarına yazımızda değinmeye çalışacağız.

Devamı..!

Bunlar yapın, genç kalın

Bunlar yapın, genç kalın

Yazar: Editör Okunma Sayısı: 631 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Gerçek ve canlı gıdalarla beslenin. Genç kalmak ve genç görünmenin şüphesiz ki herkesin hayali olduğunu ifade eden Beslenme Danışmanı Dr. Gönül Ateşsaçan, "Vücudumuza iyi bakarsak yaşlanmaya karşı da o kadar iyi savaşmış oluruz" dedi. Ateşsaçan, yaşlılıkla savaş için şu bilgileri verdi: "Aynı saatte yatın ve aynı saatte uyanın. Aşırı alışkanlıklardan uzak durun.

Devamı..!

ÇÖREK OTU YAĞI FAYDALARI

ÇÖREK OTU YAĞI FAYDALARI

Yazar: John Okunma Sayısı: 463 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Çörek otu yanı sıra çörek otu yağı da birçok yerde popüler olmaya başladı. Bu şifalı yağ sayesinde birçok hastalığa şifa bulundu. Çok eski yıllardan beri bilinen bir şifalı bitkidir. Hatta Mısırlılar zamanında bile birçok hastalık yada güzelleşmek için kullanılırdı. Hindistan’da yaygın olarak yetiştirilir. Birçok hastalığa fayda sağlaması kullanım ve yetiştirme alanını arttırmıştır. Birçok ülkede siyah tohum yada kara tohum isimleriyle de bilinir.

Devamı..!

Doğal Gerçek Nar Ekşisi

Doğal Gerçek Nar Ekşisi

Yazar: John Okunma Sayısı: 350 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Nar meyvesi faydalı ve tedavi edici meyveler arasında ön sıralarda yer almaktadır. Yalnızca meyvesi değil kabuğu, çekirdeği ve suyu bir çok hastalığa şifa olur. Aynı şekilde nar ekşisi de hem lezzetiyle sofralarımızda yer almakta hem de şifa açısından önemli bir yere sahiptir. Tabi doğal – gerçek nar ekşisi kullanırsanız…

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Verona E-Ticaret WhatsApp