Tokat %100 Süt Tereyağ 1kg

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 35,00₺

  • KDV Hariç: 35,00₺

Seçenekler:

garanti

Boya,koruyucu ve aroma içermez

Tokat ve yöresi denildiğindeilk akla gelen lezzetli et, süt ve ürünleridir. Bunun nedeni bitki örtüsühayvan besiciliği ne elverişli bir yapıya sahip olmasıdır bitki örtüsündenfaydalanarak beslenen hayvanların sütleri daha kaliteli yağlı ve sağlıklı biryapıdadır.

Meralarda beslenmiş olmaları nedeniyle doğal lezzetindedir.

Bu lezzet ile harmanlanmışsaf süt kreması ile damak tadımıza üst seviyede hitap edebilecek kalitedeüretilir doğal ve katkısız şekilde,  hiçbir koruyucu madderenklendirici aroma kullanılmadan üretilmiştir.

Bizim yağımızı, Market tereyağlarından öne çıkaran farkı "%100 Süt kreması içermektedir". (Market tereyağlarının en kalitelisi bile %80-90 dır.)

Süt kokusu ile mutfağınızdalezzet farkı oluşturur, rengi mevsimsel olarak değişmektedir yaz aylarındazenginleşen bitki örtüsü nedeni ile sütlerdeki yağ oranı artar ve ürünü dahasarımtırak bir renk katar.

Tereyağımız stoklanmamaktadır.Haftalık olarak taze üretimi yapılır.

Tereyağınız sizlere ulaşıncahemen kullanacağınız paketi buzdolabına, diğer paketleri buzluğa aktarmanızıönemle rica ederiz. 


-18 derecede dondurup özel köpük ambalajda gönderiyoruz. Kargo süresince çözülmeden evinize ulaşıyor.  Güvenle alabilirsiniz. Deneyin, tekrar alacaksınız!

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Kuşburnu Marmelatı 1kg
Karakovan Balı 1 Kg (Bayburt)
Acuka 250 gr
9% İndirim

Acuka 250 gr

11,00₺ 10,00₺

6XL  Yeşil Zeytin 1 Kg (Tuzsuz)
8% İndirim
ALIÇ MARMELATI 1kg
Karakovan Balı 1 Kg (Hakkari)
Elazığ Tulum Peyniri 1 kg
Elazığ Tulum Peyniri 5 kg

Etiketler: Tokat, Tereyağ

Verona E-Ticaret WhatsApp